• home

Fabri.lv ir informācijas resurss pacientiem, ģimenēm un veselības aprūpes speciālistiem, kas interesējas par Fābri slimību. Fābri slimība ir reti sastopami ģenētiski traucējumi, kas izraisa dažādus simptomus, organisma šūnās pārmērīgi uzkrājoties taukveida vielai, ko sauc par globotriaozilceramīdu.

Informācija šajā tīmekļa vietnē ir paredzēta, lai sniegtu vienīgi zināšanas par veselības jautājumiem saistībā ar Fābri slimību. Šo informāciju nedrīkst izmantot ģimenes ārsta vai cita veselības aprūpes speciālista padoma vietā.

Fabri.lv ir sagatavojis uzņēmums „Shire”. Tīmekļa vietne ir izstrādāta saskaņā ar nozares un juridiskajiem standartiem, lai sabiedrībai, pacientiem un viņu ģimenēm, kā arī veselības aprūpes speciālistiem sniegtu informāciju par veselības jautājumiem saistībā ar Fābri slimību. „Shire” dara visu iespējamo, lai iekļautu precīzu un aktuālu informāciju, tomēr tīmekļa vietnē sniegtā informācija nav pilnīga. Noteiktās Fābri.lv lapās ir atsauces uz tajās citētās informācijas avotiem.

Izstrādājis uzņēmums „Shire”.
Reģistrēts Anglijā ar numuru 5492592.
Juridiskā adrese: Shire, Äyritie 8 A,FI-01510 Vantaa, Finland, 
tel. +358 9 6851 203,
fax +358 9 6851 200.